Oferta frezowania cnc

Frezowanie frontów meblowych

Frezowanie frontów meblowych na zamówienie daje możliwość uzyskania niespotykanego efektu w kuchni, biurze lub powierzchni ekspozycyjnej. Nie bazujemy na sprawdzonych katalogowych wzorach frontów meblowych - wymyślamy je, projektujemy i frezujemy w materiałach MDF oraz pokrewnych. Jeśli poszukujesz podwykonawcy do skomplikowanego lub nieszablonowego projektu to jesteś w dobrym miejscu.
więcej...

Frezowanie płaskorzeźb

Płaskorzeźba to jeden z wielu kierunków na który kładziemy duży nacisk. Projekt wykonujemy na programach komputerowych. Daje to możliwość wykonania prób w małej skali. Kiedy projekt jest gotowy wykonujemy frezowanie płaskorzeźby w pełnym wymiarze. Płaskorzeźby możemy frezować w styrodurze (XPS), w drewnie i materiałach drewnopochodnych, w sklejce  oraz materiałach na bazie epoxydu. W ten sposób możeby wykonać płaskorzeźby do pokrycia dużych powierzchni, co tworzy niesamowity efekt końcowy.
więcej...

Wycinanie MDF

frezowanie CNC MDF

Wycinanie MDF przy użyciu plotera frezującego cnc, daje mozliwość wykonania pewnej określonej, powtarzalnej serii danego detalu.
Czy są to wsporniki półek, panele ażurowe, osłony grzejników itp. W przypadku wycinania MDF za pomoca cnc możemy zaoszczędzić czas oraz mamy pewność ze wycięte detale są identyczne pod względem wymiarów oraz parametrów frezowania.
więcej...

Tabliczki frezowane i grawerowane

Tabliczki wykonujemy z płyty kompozytowej typu DIBOND
Frezowane w ten sposób W ten sposób możemy wykonac tabliczki z numerem na dom, szyldy, tablice informacyjne w dowolnej formie i kształcie
więcej...

Maski teatralne

Napisy dekoracyjne srezujemy i wycinamy z materiałów typu sklejka, MDF, HDF, plexa, dibond.
W ten spo
więcej...

Napisy dekoracyjne

Napisy dekoracyjne srezujemy i wycinamy z materiałów typu sklejka, MDF, HDF, plexa, dibond.
W ten spo
więcej...

Napisy na ślub, wesele

Napisy dekoracyjne na ślub służą do udekorowania sali weselnej i nadania jej odpowiedniego klimatu. Są to zazwyczaj imiona, daty, sentencje itp.
Napisy dekoracyjne na ślubie służą również jako znakomity element ozdobny, jako tło zdjęć, które powstają podczas uroczystości. Dzięki nim można stworzyć piękne i niepowtarzalne zdjęcia, które stanowią pamiątkę dla pary młodej na całe życie.
więcej...

Litery 3D

Litery 3D frezowane z bloku MDF, PLEXI, sklejki, drewna lub tworzyw sztucznych jako element wystawieniiczy, dokaracyjny lub część identyfikacji wizualnej. Napisy 3D wykonujemy w oparciu o projekt dostarczony, lub w oparc
więcej...

Frezowanie Dibond

Napisy dekoracyjne srezujemy i wycinamy z materiałów typu sklejka, MDF, HDF, plexa, dibond.
W ten spo
więcej...

Drewniane stemple do tkanin i ceramiki

Drewniane stemple do druku na tkaninach z dowolnym projektem, z dowolnym wzorem twojego pomysłu. 
więcej...

Parametry plotera frezującego

Obszar roboczy to dokładnie 150x210cm, w osi Z 20cm.
Szerokość oraz długość frezowanego materiału nie powinny przekraczać 150cm x 210cm. Dopuszczalne jest frezowanie elementów dłuższych po wcześniejszym uwzględnieniu tej opcji w projekcie.

Frezowane materiały

Frezujemy takie materiały jak: sklejka, drewno lite (dąb, jesion, buk, sosna itp.), dibond, Corian, aluminium, mosiądz, plexi, PCV.