Frezowanie, wycinanie MDF

Frezowanie MDF to doskonała metoda wycinania, grawerowania i frezowania, która znajduje zastosowanie w produkcji frontów meblowych, elementów dekoracyjnych do mebli, a także napisów dekoracyjnych. Frezowanie MDF umożliwia precyzyjne cięcie i grawerowanie, co jest szczególnie ważne w produkcji mebli oraz elementów dekoracyjnych.

Dzięki frezowaniu MDF można wytwarzać elementy mebli o różnych kształtach i rozmiarach, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klientów. Ponadto, frezowanie MDF jest bardzo dokładne i pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia.

Frezowanie MDF jest również bardzo efektywnym sposobem produkcji frontów meblowych oraz elementów dekoracyjnych do mebli. Metoda ta pozwala na uzyskanie szczegółowych wzorów, a także grawerowanie różnego rodzaju napisów dekoracyjnych.

W związku z powyższym, frezowanie MDF to idealna metoda dla producentów mebli oraz osób, które chcą wytwarzać elementy dekoracyjne do swojego wnętrza. Metoda ta pozwala na uzyskanie wysokiej jakości produktów, które wyróżniają się precyzją wykonania oraz estetyką.

Frezowanie frontów meblowych w MDF

Fronty meblowe na zamówienie, fronty MDF wykonane na gotowo.
Płyty MDF (Medium Density Fibreboard) stosowane są do produkcji mebli, elementów wykończeniowych w architekturze wnętrz, listew ozdobnych, paneli dekoracyjnych 3D, osłon grzejników, itp. MDF jest materiałem który idealnie poddaje się procesowi frezowania. Daje to ogromne i nieograniczone możliwości designerskie. Projektuję i wykonuję fronty meblowe w oparciu o konkretne wytyczne. Możliwe jest wykonanie małych, krótkich serii, wzorów jedno oraz wielo elementowych. Fronty meblowe kuchenne z mdf w nowoczesnej formie lub w stylu angielskim / prowansalskim / nowoczesnym. 
Dodatkowo, możliwe jest polakierowanie takich frontów na wybrany z palety kolor.

Zapraszam do współpracy

Fronty meblowe w stylu angielskim

Uwaga! nie wykonuję frontów meblowych ogólnie dostępnych na rynku, w każdym katalogu firm zajmujących się frezowaniem frontów meblowych.
Jeśli posiadasz ciekawy projekt, a co za tym idzie skomplikowany, to jak najbardziej zapraszam do kontaktu.

Zajmuję się projektowaniem i frezowaniem unikatowych wzorów, projektów, niedostępnych standardowo w katalogach.
Poniżej przedstawiam przykładowe fronty meblowe kuchenne wykonane na zamówienie. Fronty meblowe głęboko rzeźbione, wykonane ze specjalnych metariałów (innych niż MDF), które zapewniają odpowiednią jakość wykończenia i trwałość na lata. Chętnie nawiążę współpracę ze stolarzami, firmami wykonującymi zabudowy kuchni, garderoby, stoiska ekspozycyjne itp. Pomogę poszerzyć ofertę o niedostępne i unikatowe fronty meblowe. Korzystam z baz wzorów, oraz projektuję modele 3d samodzielnie. Zapraszamy do współpracy. Zdobione fronty meblowe w stylu angielskim / prowansalskim, nowoczesnym.

Przykładowe produkty frezowane z płyt MDF

  • logotypy firmowe
  • napisy dekoracyjne 3D
  • panele dekoracyjne 3D
  • osłony grzejników / kaloryferów
  • fronty meblowe
  • Stoiska wystawiennicze
  • meble
  • ozdobne ramy luster
  • płaskorzeźby
  • formy do termoformowania

Kontakt: +48 693 883 795